Fakulta sociálních věd má tři nové profesory

profesoři

Fakulta sociálních věd má tři nové profesory

Velká aula Karolina Univerzity Karlovy se ve čtvrtek 13. června 2024 stala dějištěm slavnostního předání jmenovacích dekretů novým profesorkám a profesorům. Ty na návrh vědeckých a uměleckých rad vysokých škol (a tentokrát i vědecké rady Univerzity obrany) jmenoval prezident ČR. A právě z rukou prezidenta republiky Petra Pavla a Mikuláše Beka, ministra školství, mládeže a tělovýchovy, je převzalo celkem sedmdesát pět osobností.

Fakulta sociálních věd má tři nové profesory:

• prof. PhDr. Michal Bauer, Ph.D. z Institutu ekonomických studií v oboru Ekonomické teorie
  • prof. Petr Janský, M.Sc., Ph.D. z Institutu ekonomických studií v oboru Ekonomické teorie
  • prof. Ing. Michal Plaček, Ph.D. z Institutu sociologických studií v oboru Veřejná a sociální politika

Michal Bauer

Pavel Janský