Dny St. Andrews na UK 31. října 2023

st Andrews

Dny St. Andrews na UK 31. října 2023

Dne 31. 10. 2023 organizuje Centrum strategických partnerství s pověřením paní rektorky hybridní akci pro účastníky z Univerzity Karlovy a University of St Andrews.

Cílem akce, jejímž tématem je „Fostering Excellence Through Global Collaboration" je nejen oslavit minulé úspěchy, ale také představit budoucnost ještě hlubší a širší spolupráce.

Součástí programu bude přednáška na aktuální téma se sociálním a společenským dopadem – Promoting Sustainability in Higher  Education:  Strategies, Challenges and Impacts, výstava – vizuální cesta po univerzitě v St  Andrews a  dva  diskusní bloky na  téma  Academic  Synergy  - Unveiling Successful Collaborations (sekce 1) a Forging New Horizons - Facilitating Interdepartmental Collaborations (sekce 2).

Program je k dispozici zde.