Externí nabídky pro studenty FSV UK

Externí nabídky

Nabídky práce, stáží a případné další nabídky a pozvánky relevantní pro studenty FSV UK posílejte, prosím, na e-mail sylvie.fiserova@fsv.cuni.cz.

Aktuality

 • Blíží se volby do Akademického senátu Univerzity Karlovy

  24. a 25. listopadu 2021 proběhnou volby zástupců do Akademického senátu Univerzity Karlovy. Za FSV UK volí studenti dva zástupce a dva zástupce vyberou akademičtí pracovníci. Návrhy kandidátů a kandidátek lze podávat do 15. listopadu 2021.

 • Workshop „Kompetence novinářů v éře žurnalistiky umělé inteligence“

  Zveme vás na workshop „Kompetence novinářů v éře žurnalistiky umělé inteligence“, který pořád Institut komunikačních studií a žurnalistiky FSV UK. Workshop proběhne online přes Zoom ve čtvrtek 4. listopadu 2021.

 • FSV UK má tři absolventy programu prg.ai Minor

  Tři studenti z Institutu ekonomických studií Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy se stali absolventy vzdělávacího meziuniverzitního programu prg.ai Minor - Lukáš Janásek, Vojtěch Nedvěd a Michal Bodický. Cílem projektu, který spojuje UK a ČVUT, je vychovat novou generaci odborníků na umělou inteligenci (AI).

 • Instituty mají zvolené studentské ombudsmany

  Známe výsledky voleb studentských ombudsmanů pro období 2021/2022. Ombudsmany se za jednotlivé instituty stávají - Viktorija Pasichnyk (IES), Marcel Faltys (IKSŽ), Tomáš Čevela (IMS), Jan Volenec (IPS) a Julie Hlaváčová (ISS).

 • Tři studenti z ISS FSV UK uspěli v Ceně Edvarda Beneše

  V 26. ročníku soutěže o Cenu Edvarda Beneše uspěli tři studenti z ISS FSV UK. Soutěž je určena pro studenty vysokých škol, kteří zpracovávají bakalářské a diplomové práce z oboru „Historie 20. století“ nebo „Sociologie“.

 • Tomáš Karásek zvolen kandidátem na děkana FSV UK

  Kandidátem na děkana FSV UK byl dnes na zasedání Akademického senátu zvolen Tomáš Karásek, dosavadní proděkan pro rozvoj a vedoucí Katedry bezpečnostních studií na Institutu politologických studií.