Studentská diskuze s bývalým slovenským ministrem zahraničí

Srdečně zveme studenty FSV UK na diskuzi s bývalým slovenským ministrem zahraničních věcí Ivanem Korčokem. Uskuteční se ve středu 21. února 2024 od 15 hodin v místnosti B103B v Areálu Jinonice.

Ivan Korčok působil jako velvyslanec ve Spojených státech a Německu a také jako stálý představitel Slovenska při Evropské unii. Za jeho třicetiletou diplomatickou kariéru stál u klíčových jednání při vstupu Slovenska do Severoatlantické aliance a setkal se s největšími hráči na světové politické scéně.

Přijďte diskutovat o jeho zkušenostech, mezinárodních vztazích i pozice Slovenska ve světě.

Diskuze je určena především pro studenty. Její kapacita je limitovaná na 99 účastníků. Pro rezervaci místa, prosím, vyplňte formulář zde. V případě, že se na diskuzi poté nedostavíte, bude rezervované místo volně k dispozici dalším příchozím zájemcům.