Sandra Kumorowski: Arts marketing existuje už po staletí

Sandra Kumorowski

Sandra Kumorowski: Arts marketing existuje už po staletí

De Facto vysílá v angličtině! Poslechněte si novou epizodu našeho podcastu, tentokrát se Sandrou Kumorowski, která se připojila online z Chicaga.

Sandra v současné době studuje Ph.D. na Institutu komunikačních studií a žurnalistiky FSV UK. Její výzkum je zaměřený na umělecký marketing, média a komunikaci.

„Ve svém výzkumu se snažím ukázat, že umění a umělci používají marketingové taktiky a nástroje po už staletí. Nikdo ale zatím nestudoval marketing umění v historickém kontextu. Používá stejné nástroje, strategie a taktiky jako business marketing - akorát se zaměřuje na umělecký svět,“ říká Sandra v rozhovoru.

Poslechnout si na SpotifyApple Podcasts, nebo Google Podcasts

Poslechnout si celý rozhovor na webu

De Facto je podcast Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy o skutečném světě vědců a absolventů společenskovědních oborů. Vyučující, vědci a absolventi poutavě mluví o svém každodenním životě, práci a zkušenostech.