S panem Jaroslavem Blažkem ve speciálním dílu podcastu De Facto

„Našel jsem inzerát vrátného na Fakultě sociálních věd, kam jsem byl ve výběrovém řízení vybrán a jsem rád, že jsem byl vybrán, protože je to nádherné zaměstnání, na nádherné adrese. Skvělí lidi tu jsou, mně se tady strašně líbí a neumím si představit, že bych dělal dozorčího v metru třeba na stanici Anděl.“

V prvním speciálním dílu podcastu De Facto vyzpovídala naše absolventka a vedoucí Oddělení vnějších vztahů Barbora Buřičová oblíbeného vrátného z budovy Hollaru - pana Jaroslava Blažka. Pan Blažek je vášnivý cestovatel a právě cestování se stalo hlavním tématem jejich povídání.

Poslechnout si na Spotify, Apple Podcasts nebo Google Podcasts.

Poslechnout si celý rozhovor na webu.

De Facto je podcast Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy o skutečném světě vědců a absolventů společenskovědních oborů. Vyučující, vědci a absolventi poutavě mluví o svém každodenním životě, práci a zkušenostech.