Přednáška „Holocaust Remembrance and Foreign Policy in East and Central Europe“

Zveme vás na hostující přednášku profesorky Jeleny Subotić (Georgia State University) na téma „Holocaust Remembrance and Foreign Policy in East and Central Europe.“ Jelena Subotić se specializuje na politiku paměti s důrazem na Holocaust a jeho dopad na země střední a východní Evropy.

Přednáška proběhne ve čtvrtek, 4. května od 17:00 v Areálu Jinonice, v aule C116. Akci pořádá Herzlovo centrum izraelských studií a projekt PRIMUS.

Po přednášce bude následovat diskuze vedená profesorem Danielem Levyim (Stony Brook University) and profesorem Eugenem Finkelem (Johns Hopkins), kteří budou mluvit o tom jak historie ovlivňuje zahraniční politiku a vztahu mezi politikou paměti a demokratickými vládami.

Přednáška je v angličtině.