Najdi svůj pracovní směr s FSV UK

Studujete na FSV UK nebo si k nám plánujete podat přihlášku? Ptáte se, co dělají naši absolventi a jakou práci můžete mít se společensko-vědním zaměřením vy sami? Nebo váháte, jestli mít při studiu stáž/brigádu/práci a bojíte se, co to právně obnáší?

Všechny odpovědi najdete na události, která vám 4. listopadu pomůže najít pracovní směr:

• 16:00 Workshop Jak se rychle zorientovat v pracovním právu (DPP, DPČ a na co si dát pozor). Nezapomeňte se registrovat zde.
  • 17:00 Debata 5 absolventů FSV UK
    • Adam Nedvěd (IES)
    • Aki Votrubová (IKSŽ)
    • Daniela Tollingerová (IPS)
    • Linda Sokačová (ISS)
    • Štěpán Černý (IMS)

Bližší program naleznete na facebookové události.

Akce bude probíhat v budově Hollar v místnosti číslo 215. Debata bude vysílána na facebookové stránce fakulty a na fakultním YouTube kanále.

PODPOŘENO PROJEKTEM ZVÝŠENÍ KVALITY VZDĚLÁVÁNÍ NA UK A JEHO RELEVANCE PRO POTŘEBY TRHU PRÁCE. REG. ČÍSLO: CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002362.

Financováno