Ladislav Bárta: V Rohlíku máme ambici rozbít nějaký stávající trh

Čím je pro něj práce v Rohlíku jedinečná? Jaké jsou jeho zkušenosti s prací ve vrcholných manažerských pozicích? A co by doporučil studentům?

Hostem podcastu De Facto byl Ladislav Bárta, absolvent Institutu ekonomických studií FSV UK.

„Za poslední dva roky, rok a půl se hodně změnil ten svět, ve kterém my operujeme - začala válka na Ukrajině, skončil covid. Tak my jsme přistoupili k tomu našemu byznysu trochu jinak. Dřív to bylo o tom co nejrychleji expandovat, co nejrychleji mít co největší počet vlaječek na mapě. Teď se soustředíme na vnitřní efektivitu, takže jsme přestali otevírat nové země. A v těch, které jsou pro nás klíčové, tak se z nich snažíme vytěžit maximum,“ říká Ladislav Bárta v rozhovoru.

Poslechnout si na SpotifyApple Podcasts, nebo Google Podcasts

Poslechnout si celý rozhovor na webu

De Facto je podcast Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy o skutečném světě vědců a absolventů společenskovědních oborů. Vyučující, vědci a absolventi poutavě mluví o svém každodenním životě, práci a zkušenostech.