Kurz vaření pro studenty

Také v aktuálním semestru bude IPSC UK pokračovat v realizaci úspěšného kurzu vaření pro studenty.

Studenti budou mít v jeho rámci možnost dozvědět se nejen užitečné informace týkající se správného stravování, ale především zdokonalit se ve svých kuchařských dovednostech. Pod vedením zkušené lektorky se účastníci dozví, jakými zásadami se řídit při tvorbě správného jídelníčku a hlavně si sami vyzkouší přípravu chutných, ale zároveň zdraví prospěšných a cenově dostupných pokrmů. Kurz je určen zájemcům na všech stupních pokročilosti, včetně naprostých začátečníků, kteří mají jeho prostřednictvím příležitost se seznámit se základními kuchařskými postupy.

Blok plánovaný na probíhající zimní semestr bude složený ze tří lekcí, které proběhnou v termínech 2. 11., 9. 11. a 23. 11., vždy od 15:00 do 19:00 hod na VOŠZ a SZŠ 5. května (5. května 51, Praha 4).

Bližší informace o kurzu naleznete na webových stránkách IPSC UK.