Erasmus Days na Hollaru 2022

Přijďte s námi ve čtvrtek 13. října 2022 oslavit Erasmus na Hollar! Kromě přednášek o udržitelné mobilitě, autorského čtení, debaty se studenty či kreativního workshopu bude součástí programu také charitativní knižní bazar a swap pokojovek a vybavení do domácnosti.

Program:

Vnitroblok 17:00-20:30

• Charitativní knižní bazar
    • Oblíbená část loňského Erasmus Days se vrací! Knihy, které již nepotřebujete, můžete už teď odevzdat v některé z knihoven FSV UK. Výtěžek z knižního bazaru poputuje na účet Nadačního fondu Univerzity Karlovy. Neprodané knihy zase zaplní fakultní poličky na výměnu knih.
  • Swap vybavení do domácnosti a pokojovek
    • Nepotřebujete to? Vyměňte to! Nádobí, drobné spotřebiče, textilní výrobky, dekorace, pokojové rostliny či květináče můžete nosit do kanceláře OZS (místnost č. 216 na Hollaru). Vybavení je možné přinést i rovnou na akci a odnést si něco jiného. Věci, které se během akce nevymění, budou věnovány charitativním projektům Šatník a dobročinný obchod Sue Ryder.
  •  Kreativní dílna
    • Přijďte si s námi vytvořit deníček nebo obálku na vaše zážitky z cest!
  •  Stánky fakultního merche  a OZS
    • Ve vnitrobloku si můžete zakoupit také náš merch nebo si popovídat s Oddělením zahraničních styků o možnostech studia v zahraničí.

Program v českém jazyce

• 17:00–18:00 přednáška o udržitelné mobilitě (Michal Hrubý, EUROPEUM)
  • 18:00–19:00 autorské čtení knížky Letem světem oblíbeného vrátného Jaroslava Blažka

Program v anglickém jazyce