Beseda s absolventy UK: Práce v sociálních službách

Beseda

Beseda s absolventy UK: Práce v sociálních službách

18. března se můžete účastnit další debaty z cyklu kariérních besed s absolventy UK. Tentokrát s absolventy, kteří našli své profesní uplatnění v sociální sféře. Online beseda se uskuteční od 18.00 přes aplikaci MS Teams.

Hosté besedy:

Mgr. Marie Novotná absolvovala Husitskou teologickou fakultu UK, obor sociální a charitativní práce. V současné době je na mateřské dovolené a stále pracuje jako tisková mluvčí Centra Anabell, z.ú., kde před tím pracovala s klienty na pozici sociální pracovnice.

Mgr. Barbora Rožičová absolvovala bakalářský obor sociální práce a sociální politika na Fakultě sociálních věd a magisterský navazující obor sociální a charitativní práce na Husitské teologické fakultě UK. Nyní pracuje v DC Paprsek Prosek jako sociální pracovnice poskytující komplexní péči o děti a mládež s mentálním a kombinovaným postižením a jejich rodiny. Současně je lektorkou vzdělávacích kurzů v oblasti sexuality osob s mentálním, kombinovaným hendikepem nebo poruchou autistického spektra.

Mgr., Bc. Martin Kroll je absolventem oboru sociální práce na Technické univerzitě v Liberci a oboru sociální práce se zaměřením na občanský sektor na Fakultě humanitních studií UK. Nyní pracuje jako sociální pracovník služby Zrcadlová pomoc v organizaci Muži a ženy, o.p.s.

Mgr. Lucie Nedobitá, DiS. absolvovala na Fakultě humanitních studií UK magisterské navazující studium obor Řízení a supervize v sociálních a zdravotnických organizacích. Nyní je jednatelkou společnosti Azara 4U2, s.r.o., která se věnuje metodické a koncepční činnosti v sociální a sociálně zdravotní oblasti. Před tím pracovala jako metodička sociální práce a sociální pracovnice v Domově pro seniory Chodov.

V případě zájmu se nezapomeňte registrovat. Více informací naleznete na Facebookové události