Ambasadoři FSV UK

Ambasadoři FSV UK

Nevíš jaký je rozdíl mezi jednotlivými studijními programy? Chceš zjistit, co tě čeká až se na FSV UK dostaneš? Nevíš si rady se zápisem předmětů, či jak funguje zkouškové? Rád/a bys na výjezd do zahraničí, ale nevíš jak postupovat? I pro tebe jsme tu my Ambasadoři FSV UK, zkušenější studenti napříč instituty, kteří dobrovolně pomáhají ostatním studentům. Všichni máme už nějaký ten rok studia za sebou a víme, jak přechod na vysokou může být náročný.

Jak nás kontaktovat?

Napiš nám na ambasadori@fsv.cuni.cz (vždy prosím uveď své jméno a studijní program), nebo se ozvi konkrétnímu ambasadorovi - lze si dohodnout i individuální konzultaci.

V případě složitějších a závažnějších problémů směruj svůj dotaz spíše na naše studijní oddělení.

Kontakty

Institut Ambsador E-mail
IES Karolína Hozová 59645240@fsv.cuni.cz
IES Natálie Kolářová 73305189@fsv.cuni.cz
IKSŽ Veronika Dostálová 29117406@fsv.cuni.cz
IKSŽ Viktorie Kvasničková 62055046@fsv.cuni.cz
IPS Bára Pilná 94621892@fsv.cuni.cz
IPS Tereza Čeladníková 26438227@fsv.cuni.cz
IMS Ondřej Černý 90173575@fsv.cuni.cz
IMS Radka Malcová 50626521@fsv.cuni.cz
ISS Tomáš Barták 89094458@fsv.cuni.cz
ISS Adéla Šafářová 58058491@fsv.cuni.cz

Pokud nevíš, na koho se obrátit, tak napiš na ambasadori@fsv.cuni.cz a my si tvůj dotaz předáme, tak, abychom ti mohli co nejvíce pomoci.

Aktuality

 • Erasmus Days na Hollaru 2022

  Přijďte s námi ve čtvrtek 13. října oslavit Erasmus na Hollar! Kromě přednášek o udržitelné mobilitě, autorského čtení, debaty se studenty či kreativního workshopu bude součástí programu také charitativní knižní bazar a swap pokojovek a vybavení do domácnosti.

 • Výstava Filipa Lába Black Light

  Srdečně vás zveme na zahájení výstavy Filipa Lába s názvem Black Light, které proběhne 3. října od 17 hodin v Galerii SČUG Hollar.

 • Stipendia na studijní výjezdy do Německa a Rakouska

  Láká vás studium v německy mluvících zemích? Využijte možnost přihlásit se na programy CEEPUS, DAAD a AKTION s výjezdem v LS 2022/23 nebo v příštím akademickém roce. V průběhu října proběhnou k těmto programům webináře, kde se dozvíte bližší informace.

 • Buď buddíkem a pomáhej zahraničním studentům

  Chceš se zlepšit v cizím jazyce? Potkat zahraniční studenty a rozšířit si obzory? Jako Buddy máš jedinečnou příležitost potkat studenty z celého světa a zlepšit své jazykové dovednosti. Sám si vybereš, komu chceš být pomocníkem, průvodcem a přítelem.

 • Podzimní kolo Fondu mobility UK na rok 2022/23 otevřeno

  Podzimní kolo Fondu mobility UK bude otevřeno od 19. září do 19. října 2022. Finanční podporu z fondu lze poskytnout na budoucí mobilitu jak studentovi, akademickému pracovníkovi, tak hostujícímu akademickému pracovníkovi. Přihlaste se prostřednictvím online přihlášky rektorátu.

 • Evropský týden udržitelného rozvoje v Hybernské

  Během Evropského týdne udržitelného rozvoje (ETUR) se napříč celou Evropou každoročně konají tisíce různých akcí. V letošním roce se akce uskuteční v  termínu 20. – 26. září 2022. Navštívit můžete program v Kampusu Hybernská, na kterém se podílí naše studentské spolky, absolventi nebo vyučující.