Ambasadoři FSV UK

Ambasadoři FSV UK

Nevíš jaký je rozdíl mezi jednotlivými studijními programy? Chceš zjistit, co tě čeká až se na FSV UK dostaneš? Nevíš si rady se zápisem předmětů, či jak funguje zkouškové? Rád/a bys na výjezd do zahraničí, ale nevíš jak postupovat? I pro tebe jsme tu my Ambasadoři FSV UK, zkušenější studenti napříč instituty, kteří dobrovolně pomáhají ostatním studentům. Všichni máme už nějaký ten rok studia za sebou a víme, jak přechod na vysokou může být náročný.

Jak nás kontaktovat?

Napiš nám na ambasadori@fsv.cuni.cz (vždy prosím uveď své jméno a studijní program), nebo se ozvi konkrétnímu ambasadorovi - lze si dohodnout i individuální konzultaci.

V případě složitějších a závažnějších problémů směruj svůj dotaz spíše na naše studijní oddělení.

Kontakty

Institut Ambsador E-mail
IES Karolína Hozová 59645240@fsv.cuni.cz
IES Natálie Kolářová 73305189@fsv.cuni.cz
IKSŽ Veronika Dostálová 29117406@fsv.cuni.cz
IKSŽ Viktorie Kvasničková 62055046@fsv.cuni.cz
IPS Bára Pilná 94621892@fsv.cuni.cz
IPS Tereza Čeladníková 26438227@fsv.cuni.cz
IMS Ondřej Černý 90173575@fsv.cuni.cz
IMS Radka Malcová 50626521@fsv.cuni.cz
ISS Tomáš Barták 89094458@fsv.cuni.cz
ISS Adéla Šafářová 58058491@fsv.cuni.cz

Pokud nevíš, na koho se obrátit, tak napiš na ambasadori@fsv.cuni.cz a my si tvůj dotaz předáme, tak, abychom ti mohli co nejvíce pomoci.

Aktuality

 • Akce Na Karlovku bude on-line

  V sobotu 29. ledna 2022 proběhne on-line akce Na Karlovku pro uchazeče o studium. Během dne bude probíhat chat s našimi studenty a na stránkách můžete shlédnout několik videí z prostředí FSV UK.

 • Studenti FSV UK na kolokviu ombudsmanky FAMU

  20. ledna 2022 se uskuteční kolokvium ombudsmanky FAMU, jehož tématem bude bezpečné a důstojné prostředí vysokých škol a role ombudsmana v jeho podpoře. Diskuze se budou účastnit také předsedkyně Sociální komise Barbora Součková a člen Sociální komise Matěj Šarboch, kteří za FSV UK budou prezentovat projekt studentských ombudsmanů.

 • Erasmus+ Meeting 2022/2023

  Oddělení zahraničních styků vyhlašuje výběrová řízení na studijní pobyty Erasmus+ v akademickém roce 2022/2023. Informační setkání a prezentace pro studenty se uskuteční formou online setkání na platformě ZOOM ve čtvrtek 10. února 2022 od 14:00. 

 • Oznámení o prodloužení termínu pro podávání žádosti o startovací byt

  Byl prodloužen termín pro podání žádosti o přidělení startovacího bytu pro mladé akademické a vědecké pracovníky Univerzity Karlovy. Žádost lze podávat do 11. února 2022.

 • Staň se buddíkem pro zahraniční studenty

  Chceš pomáhat nově příchozím zahraničním studentům v orientaci při studiu, na univerzitě a v Praze? Staň se buddíkem a získej jedinečnou možnost potkávat studenty z celého světa! Kromě zlepšování svých jazykových znalostí můžeš za tuto činnost získat také certifikát o absolvování programu.

 • Možnosti psychologické pomoci studentům

  Nevíte, kudy kam? Máte pocit, že nezvládáte své studijní povinnosti? Cítíte se pod tlakem? Připadáte si osamělí nebo řešíte problémy ve vztazích? Nebo máte kamaráda, kterému byste rádi pomohli, ale nevíte jak? Podívejte se na přehled psychologické pomoci na fakultě a univerzitě.