Stipendijní program SYLFF 2020

Studenti denní formy doktorského studia sociálního či humanitního zaměření mohou žádat o až dvouleté stipendium pro zpracování nebo dokončení své dizertační práce, a to v rámci programu SYLFF Fellowship Program japonské nadace Tokio Foundation for Policy Research.

Žádosti předkládají studenti na fakultu do 30. března 2020. Dokumenty předkládají studenti v anglickém jazyce v tištěné podobě i ve formátu PDF na adresu svoz@fsv.cuni.cz. Vybrané přihlášky budou dále nominovány do 2. kola na RUK dle harmonogramu.

Pro otázky související s tímto programem připravila Univerzita Karlova informační setkání, které se bude konat ve čtvrtek 27. února 2020 od 16:00 v Zelené posluchárně FF UK, Celetná 20. Svoji účast prosím potvrďte do 23. února 2020 na email ester.brozova@ruk.cuni.cz, v předmětu e-mailu uveďte ANO.

Program semináře

1. Představení programu SYLFF, jeho podmínky, principy a zásady, hodnotící kritéria, možnosti využití stipendia a navazující programy. Krátká prezentace stipendistky minulého ročníku.
  2. Doprovodný interaktivní program na téma kaligrafie a origami
  3. Občerstvení v japonském stylu, diskuse