Mentoringový program pro akademičky z FSV UK

Mentoring

Mentoringový program pro akademičky z FSV UK

Fakultní Pracovní skupina pro detekování možných překážek v kariérním rozvoji žen ve spolupráci s Mentoring Institute uspořádá v akademickém roce 2024/2025 mentoringový program pro 3 akademičky, které působí na pozicích AP2, VP2 a L2. Jejich akademickými mentory a mentorkami budou výzkumníci a výzkumnice z FSV UK, a to konkrétně z řad AP3, AP4, VP3 a VP4. Organizaci programu a semináře k rozvoji měkkých dovedností (tzv. soft skills) bude zajišťovat Mentoring Institute.

Mentoringový program má pomoci ženám s kariérním rozvojem (ideálně směrem k habilitaci) a se sladěním osobního a pracovního života. Mentoring bude pro zvolené kolegyně, které vybere Pracovní skupina ve spolupráci s Mentoring Institute, zdarma. Jejich mentorky či mentoři projdou na začátku programu online kurzem mentoringu, který pro ně bude také zdarma. Poté budou za svou práci odměněni.

Do programu se můžete přihlásit do 15. 9. 2024 prostřednictvím registračních formulářů ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠–⁠⁠⁠⁠⁠⁠ zvlášť pro mentorky a mentory a pro mentee

Podrobnější informace pro mentee (akademičky z FSV UK z řad AP2, VP2 a L2) naleznete zde.

Podrobnější informace pro mentorky a mentory (výzkumnice/výzkumnici z FSV UK z řad AP3, AP4, VP3 a VP4) naleznete zde.