Snídaně s děkanem

snídaně

Snídaně s děkanem

Srdečně vás zveme na již tradiční neformální snídani akademických a vědeckých pracovníků, lektorů a sekretariátů institutů s děkanem FSV UK Tomášem Karáskem. Nad kávou si budete moci osobně popovídat o tématech, která vás zajímají v souvislosti s děním na fakultě, nebo se potkat s kolegy. Na snídani jsme tentokrát pozvali také naše kolegyně z Oddělení vědy. Budete tak mít možnost zjistit podrobnosti k novým grantovým výzvám a popovídat si o možnostech výzkumu na fakultě.

Přijďte si dát něco dobrého a užít si společné ráno v místnosti C131 Areálu Jinonice (U Kříže 8, Praha 5 – Jinonice) ve čtvrtek 7. 3. 2024 kdykoliv od 9:00 do 11:30. Budeme se na vás těšit.

V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na Nikolu Havlovou na e-mailu nikola.havlova@fsv.cuni.cz.