FSV UK

 • Den otevřených dveří

  Zajímá tě, co obnáší studium na #FSVUK? Pro všechny uchazeče o studium jsme připravili on-line formát Dne otevřených dveří. Stream proběhne 10. prosince 2021 po celý den.

  Program akce
 • Michal Mejstřík oceněn Medailí Za zásluhy I. stupně

  In memoriam byl u příležitosti státního svátku dne 28. října 2021 oceněn významný český ekonom, zakladatel a dlouholetý ředitel Institutu ekonomických studií FSV UK, profesor Michal Mejstřík. 

  Více o vyznamenání
 • Reportáže na Blogu FSV UK

  Na FSV UK blogu se můžete začíst do přepisu rozhovorů s absolventy a vyučujícími, které jsme si pozvali do podcastu De Facto. Nově také publikujeme reportáže z různých fakultních akcí. 

   

  Jít na blog

Aktuality Přejít na aktuality

 • Další díl podcastu De Facto s Šimonem Fialou

  Můžou velké firmy být ekologické a přemýšlet udržitelně? Proč se věnuje městskému aktivismu? A jak vzpomíná na svá studia na FSV - hlavně na zahraniční pobyty ve Velké Británii, Jižní Koreji a Kanadě? Poslechněte si rozhovor s absolventem sociologie Šimonem Fialou.

 • Pokladna bude 29. prosince zavřena

  Poslední den v tomto roce, kdy bude pokladna otevřena, bude pondělí 27. prosince. Ve středu 29. prosince bude zavřena. 

 • Přehled prosincových uzávěrek přihlášek na studijní výjezdy

  Plánujete studijní nebo výzkumný výjezd? Nepřehlédněte prosincové uzávěrky na jednotlivé druhy mobilit, abyste stihli podat svou přihlášku. Nabídka se týká výjezdů do Číny, Maďarska, Albánie, Rumunska, Gruzie, Litvy, Egypta a dalších zemí. 

 • Startovací byty pro mladé akademické a vědecké pracovníky

  Rektorát Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na startovací byt pro mladé akademické a vědecké pracovníky Univerzity Karlovy. Žádosti o přidělení startovacího bytu lze podávat do 10. 1. 2022.

 • Projekt Infomore.cz vyhrál cenu AMEC Awards

  Web Infomore.cz uspěl na vyhlašování celosvětové soutěže mediálních analytiků AMEC Awards. Vyhrál v kategorii zaměřené na efektivní plánování, výzkum a evaluaci komunikace. Infomore.cz je společným projektem Fakulty sociálních věd UK, Lékařské fakulty MU v Brně a společnosti NEWTON Media a už téměř rok sleduje mediální pokrytí pandemie COVID-19.

 • Online Den na FSV UK pro uchazeče

  Zajímá tě, co obnáší studium na naší škole? Pro všechny uchazeče o studium jsme připravili on-line formát Dne otevřených dveří. Streamování máme připravené na 10. prosince po celý den. Stačí si vybrat část programu, která tě zajímá a připojit se odkudkoli. 

ŽIVOT NA FAKULTĚVíce informací

 • Seriál: Jsem z FSV UK

  Studujete na Fakultě sociálních věd? Tak to jste na správném místě! Naši studenti a absolventi jsou šikovní, talentovaní a dokážou velké věci  - a naší fakultě dělají ve světě skvělé jméno! Sledujte náš seriál, v němž některé z nich pravidelně představujeme. 

 • Studium v zahraničí

  Využijte možnost vyjet na studijní pobyt do zahraničí! Fakulta sociálních věd má velmi bohatou mezinárodní mobilitu, která se uskutečňuje především v rámci programu ERASMUS+. 

 • Kolekce oblečení a doplňků

  Chcete, aby všichni věděli, že jste pyšní studenti FSV UK? Nebo mít na svá studia hezkou vzpomínku? Pořiďte si něco z naší originální kolekce oblečení a doplňků!