Workshop Design Thinking pro studenty

Zajímají Vás tvůrčí postupy hledání nových řešení? Chcete se naučit rozproudit své kreativní myšlení?

Nechte se inspirovat a zúčastněte se intenzivního a interaktivního online workshopu Design Thinkingu, který studentům UK nabízí Inovační laboratoř UK společně s Grow with Google

Workshop proběhne ve čtvrtek 23. září 2021, od 9.45 do 15 hod. Registrovat se můžete na tomto odkaze.

Co Vás na workshopu čeká?

• Zažijete metodu Design Thinking v praxi a naučíte se na vlastním nápadu, jak ji prakticky využívat.
  • Vyzkoušíte si postupy, které Vám pomohou řešit nejen běžné otázky, ale mohou stát třeba i u zrodu vašeho vlastního start-upu.
  • Potkáte se se studenty z různých fakult a s dalšími inspirativními lidmi z UK.
  • Zažijete opravdu aktivní online workshop s využitím Google nástrojů.
  • Kurzem vás provedou zkušení lektoři z Grow with Google.

Co si vyzkoušíte?

Je samozřejmě na Vás, co přesně si z kurzu odnesete do svého běžného studijního, mimostudijního i pracovního života, určitě ale budete mít možnost vyzkoušet si:

• Nové způsoby, jak hledat řešení otázek a problémů, na které můžete v praxi narážet.
  • Velmi funkční a osvědčené metody práce v týmu.
  • Cesty, jak sami i s pomocí dalších lidí dokážete rozproudit své kreativní myšlení, a mnoho dalšího...

Nápad, se kterým přijdete na WS Design Thinkingu, pak můžete dále rozpracovat třeba v rámci předmětu Inovační laboratoř: Rozjeď projekt (TVOL0006).

V případě dotazů se, prosím, obracejte na Veroniku Haissingerovou z Inovační laboratoře – Veronika.Haissingerova@ruk.cuni.cz

Desing Thinking