FSV UK

 • Pozdrav děkana FSV UK k začátku akademického roku

  Zanedlouho začne nový akademický rok! Pusťte si zdravici od pana děkana PhDr. JUDr. Tomáše Karáska, Ph. D., ve které shrnuje to nejdůležitější k nastávajícímu roku.

  Sledovat na YouTube
 • Den duševního zdraví

  Zveme všechny studenty a zaměstnance na Den duševního zdraví 10. října 2023. Čeká na vás snídaně studentských spolků, canisterapie, promítání a mnoho dalšího.

  Program akce
 • Expertní skupina pro Ukrajinu

  Na FSV UK nově vzniká Expertní skupina pro Ukrajinu (ESU), kterou tvoří odborníci a akademici z různých oborů FSV UK. Ti budou pravidelně nabízet odborné a výzkumně podložené příspěvky do probíhajících debat ve společnosti.

   

  Více informací

Aktuality Přejít na aktuality

 • 7th CASA Biennial Conference 2023 na FSV UK

  7th Biennial Conference of the Czech Association for Social Anthropology (CASA) na téma solidarity proběhne od 6. do 8. října 2023 v Areálu Jinonice. Konference je organizována CASA a Fakultou sociálních věd Univerzity Karlovy.

 • Úřední hodiny studijního oddělení 29. září 2023 zrušeny

  Dne 29. září 2023 jsou zrušeny úřední hodiny Studijního oddělení.

 • Dny udržitelného rozvoje 2.-9. října 2023

  Letos na FSV UK vznikla pracovní skupina pro udržitelnost, která se zabývá aktivitami na podporu udržitelného rozvoje naší fakulty. Proto se připojujeme k Evropskému týdnu udržitelného rozvoje s programem studentských spolků FSV UK. Událost se bude konat v Jinonicích, na Hollaru i v Opletalově.

 • Centrum péče o duši nabízí duchovní doprovázení

  Centrum péče o duši nabízí studentům a zaměstnancům duchovní doprovázení. Sezení probíhají v Kampusu Hybernská a lze je objednat přes Centrum Carolina.

 • Erasmus Student Network Meet-up

  Vrátili jste se nedávno z pobytu Erasmus+? ESN vás zve na Erasmus Student Network Meet-up 12. října 2023 od 16:30 v Kampusu Hybernská. Setkat se zde můžete jak s českými studenty, kteří mají zkušenost s programem Erasmus+ stejně jako Vy, tak i se zahraničními Erasmus+ studenty, kteří na Univerzitu Karlovu právě přijeli.

 • Byly vyhlášeny výsledky Ceny Josefa Vavrouška

  Byly vyhlášeny výsledky 28. ročníku Ceny Josefa Vavrouška, o kterou se mohli ucházet studenti, doktorandi a mladí absolventi českých a slovenských vysokých škol.

ŽIVOT NA FAKULTĚ Více informací

 • Seriál: Jsem z FSV UK

  Studujete na Fakultě sociálních věd? Tak to jste na správném místě! Naši studenti a absolventi jsou šikovní, talentovaní a dokážou velké věci  - a naší fakultě dělají ve světě skvělé jméno! Sledujte náš seriál, v němž některé z nich pravidelně představujeme. 

 • Studium v zahraničí

  Využijte možnost vyjet na studijní pobyt do zahraničí! Fakulta sociálních věd má velmi bohatou mezinárodní mobilitu, která se uskutečňuje především v rámci programu ERASMUS+. 

 • Kolekce oblečení a doplňků

  Chcete, aby všichni věděli, že jste pyšní studenti FSV UK? Nebo mít na svá studia hezkou vzpomínku? Pořiďte si něco z naší originální kolekce oblečení a doplňků!