FSV UK

 • Den otevřených dveří

  8. 12. 2023  I  Praha, Areál Jinonice  I 

  stánky studijních programů     debata s absolventy     prohlídky budov     ukázkové přednášky     snídaně se studentskými spolky    možnosti výjezdů do zahraničí

   

  Více o akci
 • Stěhování knihovny v Jinonicích

  Stěhování do nové knihovny v Areálu Jinonice proběhne na přelomu listopadu a prosince. Od 27. listopadu do 1. prosince 2023 bude knihovna v Jinonicích uzavřena, nebude tedy dostupná literatura z volného výběru knih ani ze skladu.

  Více informací zde
 • Expertní skupina pro Ukrajinu

  Na FSV UK nově vzniká Expertní skupina pro Ukrajinu (ESU), kterou tvoří odborníci a akademici z různých oborů FSV UK. Ti budou pravidelně nabízet odborné a výzkumně podložené příspěvky do probíhajících debat ve společnosti.

   

  Více informací zde

Aktuality Přejít na aktuality

ŽIVOT NA FAKULTĚ Více informací

 • Seriál: Jsem z FSV UK

  Studujete na Fakultě sociálních věd? Tak to jste na správném místě! Naši studenti a absolventi jsou šikovní, talentovaní a dokážou velké věci  - a naší fakultě dělají ve světě skvělé jméno! Sledujte náš seriál, v němž některé z nich pravidelně představujeme. 

 • Studium v zahraničí

  Využijte možnost vyjet na studijní pobyt do zahraničí! Fakulta sociálních věd má velmi bohatou mezinárodní mobilitu, která se uskutečňuje především v rámci programu ERASMUS+. 

 • Kolekce oblečení a doplňků

  Chcete, aby všichni věděli, že jste pyšní studenti FSV UK? Nebo mít na svá studia hezkou vzpomínku? Pořiďte si něco z naší originální kolekce oblečení a doplňků!