Absolventi

Klub Alumni UK

To, že jste na Univerzitě Karlově ukončili svá studia, neznamená, že vazby se svou alma mater musíte přetrhat - právě naopak! Klub Alumni UK sdružuje absolventy napříč všemi fakultami UK a připravuje pro své členy různorodé aktivity a zajímavé benefity!

Zaregistrujte se do Klubu zde: Klub Alumni UK

Spolky a setkání absolventů FSV UK

 • IKSŽ

  Ve středu 28. 11. 2012 od 18:30 se v Galerii Louvre (Národní 22, Praha 1) uskutečnilo setkání absolventů oborů Žurnalistika, Mediální studia a Marketingová komunikace a PR. První setkání v neformálním prostředí s občerstvením bylo určeno všem, kdo mají zájem podělit se o své zkušenosti z praxe, setkat se s pedagogy, bývalými spolužáky i současnými studenty IKSŽ. Mezi průvodce večerem patřili Václav Moravec a Jan Pokorný.

  pozvánka

 • IES

 • IMS

  Organizace Alumni IMS: dr. David Emler, emler@fsv.cuni.cz

  (účast na setkání není nutné potvrzovat)

  - setkání Alumni IMS FSV UK proběhlo 24. 9. 2013 v Kavárně Pavilon Grébovka v Havlíčkových sadech, událost na Facebookfotogalerie

 • IPS

  Banket absolventů IPS

  První setkání absolventů Institutu politologických studií se uskuteční 10. listopadu 2015 v klubu Jazz Dock v Praze.

  Přijďte strávit příjemný večer s bývalými spolužáky, kolegy z jiných ročníků i s pedagogy a zjistit, co je nového nebo jak se proměnilo IPS od dob vašeho studia. Srdečně zváni jsou samozřejmě i všichni členové IPS.

  Přivítá vás absolvent IPS a člen organizačního výboru Pavel Přikryl, úvodní slovo pronese ředitel IPS Petr Jüptner, můžete se rovněž těšit na zamyšlení Michaela Romancova nad otázkami, které hýbou současným světem. 

  Událost na Facebooku

 • ISS

  Katedra veřejné a sociální politiky FSV UK si vás dovoluje pozvat na již tradiční setkání všech absolventů/ek, studentů/ek, pedagogů/žek i příznivců/kyň oborů Veřejná a sociální politika a Public and Social Policy, které se uskuteční v pátek 21. listopadu 2014 v 19 hod ve Studentském klubu (Celetná 20, Praha 1 - sklepní prostor v budově FF UK).

  Prosíme o potvrzení účasti do 1. 11. 2014 na email: absolventi.vsp@fsv.cuni.cz

  Událost na FB: http://on.fb.me/1s48W6P