Služba grantové podpory 4EU+

4EU+

Služba grantové podpory 4EU+

Evropské centrum UK – Odbor pro vědu a výzkum představuje službu grantové podpory 4EU+ Grant Support Service (GSS) – v minulosti nazývané Virtual Development Office.

Cílem služby je pomáhat akademickým pracovníkům při výběru relevantních seed funding výzev v rámci Aliance 4EU+ a zejména při hledání dalších příležitostí pro financování, jako je například program Horizont Evropa. GSS kombinuje služby poskytované místními kancelářemi grantové podpory a spolupracuje s kolegy na obdobných pozicích na všech univerzitách Aliance 4EU+.

Více informací o službě grantové podpory 4EU+ naleznete zde. V případě jakýchkoli dotazů se obracejte na Mgr. Evu Matějcovou na e-mailu eva.matejcova@ruk.cuni.cz nebo na tel.: 224 491 724.