Soutěže

Febiofest - 5. ročník soutěže „I TY JSI FILMAŘEM“

V rámci Febiofestu je vyhlášen již 5. ročník  „I TY JSI FILMAŘEM“. 

Soutěže se může zúčastnit každý občan ČR nebo cizinec s trvalým pobytem. Krátké filmy či videa o délce 1 až 3 minut natočené na téma „NECHTE SE UNÉST“ ve formátu wmv, mpeg, mov, avi, mp4 a v rozlišení HD 1080p nahrajte nejpozději 30. ledna 2018 zde.

Mezi tři hlavní finalisty bude rozdělena finanční odměna 50 000 korun.

Více informací o soutěži 

Cena Wernera von Siemense

Studenti, doktorandi, vedoucí prací, nepropásněte skvělou šanci a přihlaste se do Ceny Wernera von
Siemense

Více informací o soutěži najdete zde

Přihlašovat se můžete do 27. listopadu 2017

"Our Earth is Smaller Earth"

Společnost Smallerearth pořádá soutěž "Our Earth is Smaller Earth" určenou studentům vysokých škol. 

Úkolem každého je napsat krátkou esej na zadané téma v anglickém jazyce. Výherce soutěže získá 3 měsíce v USA zdarma v rámci Work and Travel USA programu. 

Své eseje můžete posílat do 31. prosince 2017

Více informací o soutěži 

URmall Business Game

Přihlaste se do business soutěž od jedné z nejprestižnějších společností v oboru, kde si studenti budou moci zkusit navrhnout strategii ke zlepšení vybraného obchodního domu, spolupracovat se startupy, zúčastnit se finále v Paříži a vyhrát skvělé ceny.

Své CV v AJ zasílejte do 5. listopadu 2017.

Více informací

Soutěž studentských prací

Institut energetické ekonomie FFÚ VŠE vyhlašuje soutěž studentských prací psaných na energetická témata. Soutěžit je možné ve dvou kategoriích - absolventské (bakalářské a diplomové práce) a neabsolventské (seminárky a jiné práce) s přijetím k obhajobě v roce 2017.

Uzavírka přihlášek je 13. listopadu 2017.

Více informací o soutěži najdete zde.

"Erasmus včera a dnes"

Národní agentura programu Erasmus, Dům zahraniční spolupráce, vyhlašuje soutěž Erasmus Label 2017 na téma „Erasmus včera a dnes“.

Více informací

Studentská soutěž

Nakladatelství Academia, Středisko společných činností AV ČR, v. v. i., vyhlašuje 6. ročník Studentské soutěže o vydání rukopisu magisterské práce.

více informací

Literární soutěž pro studenty "Sea of Words"

European Institute of the Mediterranean (IEMed) Nadace Anny Lindhové pro dialog kultur v euro-středomořském regionu (ALF) pořádají literární soutěž. 

Soutěží se o nejlepší povídku v rozsahu do 2500 slov na téma “Youths, Stereotypes and Radicalisation”. Nejlepších 15 autorů z celé Evropy a jižního a východního Středomoří bude pozváno do Barcelony.

více informací