Nabídky stipendií

Aktuální nabídky stipendií

 

Nabídka stipendií NN Future Matters v Nizozemí

Společnost NN nabízí v rámci programu NN Future Matters Scholarship studentům, jejichž rodiče ani prarodiče nemají vysokoškolský titul, příležitost ke studiu na prestižních univerzitách v Nizozemí a tedy k rozšíření možností budoucího profesního uplatnění.

Stipendium je určeno studentům v oborech financí, risk managementu a ekonomie, kteří nastupují do magisterského studijního programu v září 2018. Vybrat si mohou mezi univerzitami v Amsterdamu, Tilburgu, Maastrichtu, Utrechtu a dalšími.

Kromě životopisu a motivačního dopisu musí zájemci spolu s vyplněnou přihláškou zaslat i doporučení profesorů, a to do nejpozději do 3. dubna 2018

Více informací zde.

AMOS – Vzdělávací fond Broumovska

Využijte možnosti získání finančního příspěvku na studijní pobyt v zahraničí nebo v rámci ČR od AMOS – Vzdělávacího fondu Broumovska.

Do výzvy se také mohou přihlásit studenti v případě výjezdu na Erasmus aj., kdy jim může být poskytnut příspěvek například na pokrytí nákladů na dopravu nebo jiné základní potřeby. Jedinou podmínkou je, aby měli případní uchazeči vazbu na region Broumovska.

Více informací

Nabídka stipendijního vzdělávacího programu pro studenty/tky

Připojte se ke vzdělávacímu programu, který je vhodným praktickým doplněním univerzitního studia a je určen zejména studentům/kám a čerstvým absolventům/kám. Program zahrnuje:

- 3 mezinárodní vzdělávací semináře

- 3 měsíce stáže v zahraniční organizaci (většinou v období červenec – září)

- mentoring a podporu během implementace vlastního projektového nápadu

Pro studenty je většinou lákavá zejména stipendiem podpořená zahraniční stáž. V roce 2018 spolupracujeme s organizacemi z Ukrajiny, Gruzie, Myanmaru, Beninu a Ugandy na stážích zaměřených na formální a neformální vzdělávání, PR, media a komunikaci, monitoring fauny a flóry, odpadový management, udržitelný cestovní ruch, posilování kapacit znevýhodněných žen, upcycling a udržitelné zemědělství.

Více informací o programu.

Přihlášky je možné podat do 10.ledna 2018.

 

Stipendijní pobyt v Bavorsku

Česko - bavorská vysokoškolská agentura nabízí studentům, vyučujícím a vědeckým pracovníkům českých veřejných vysokých škol a univerzit možnost u BTHA žádat o stipendia na jazykové kurzy a letní školy v Bavorsku. 

více informací