Rektorský sportovní den: cyklo/in-line jízda FSV UK

cyklo a in-line jízda FSV UK

Rektorský sportovní den: cyklo/in-line jízda FSV UK

V rámci Rektorského sportovního dne se ve středu 16. května 2018 uskuteční již devátý ročník cyklo jízdy a in-line jízdy FSV UK, na nějž srdečně zveme všechny studenty a zaměstnance naší fakulty i dalších fakult a součástí UK.

Účastníci se sejdou v 10:00 na Palackého náměstí před sochou (cyklisté), v 10:15 u dětského hřiště v Podolí – zastávka tramvaje „Podolská vodárna“ (bruslaři).

Cyklisté – a od Podolí též in-line bruslaři – vyjedou společně po cyklostezce A2 (Vltava pravobřežní) směrem na jih z Prahy po trase Nové město-Podolí-Braník-Modřany-Komořany-Zbraslav. V průběhu jízdy je naplánováno několik zastávek (dětské hřiště Braník, břeh řeky Vltavy u stanice vlaku Modřany, příp. restaurace u Modřanského biografu a Zbraslav u stánků na cyklostezce).

Pro zpestření programu budou po cestě organizovány volitelné soutěže – využity budou např. lana, bungee gumy, lyže pro 7 lidí aj. (doporučujeme s sebou vzít pevnou obuv).

Registrace předem je nutná. Maximální počet účastníků je 100.

Registrační formulář

Jiné sporty

Výběr dalších sportů v rámci Rektorského sportovního dne je velmi pestrý. Na své si přijdou zájemci o atletiku, aerobik, basketbal, florbal, fotbal, volejbal, plavání, tenis, ale i o orientační běh, rafting, lezení na umělé stěně atd.

Rektorský sportovní den – plakát