Loginy a hesla

Uživatelské účty

Každému studentovi je vystaven počítačový účet pro PC na FSV UK. Aktivuje se po změně počátečního hesla poskytnutého v servisních střediscích. Přihlašovací údaje není dovoleno poskytovat žádné další osobě; studenti nesou odpovědnost za zneužití svého účtu v případě jeho nedostatečné ochrany heslem.

Student je oprávněn používat svůj účet pouze po dobu aktivního studia. Po dokončení studia je účet automaticky ukončen.

PC účet studenta může být dočasně zablokován nebo ukončen v případě porušení pravidel používání výpočetní techniky fakulty.

Kam získám přístup?

Všichni studenti Fakulty sociálních věd mají, po aktivaci účtu, přístup k těmto službám:

• Fakultní Gmail
  • Cloudové úložiště Google Disk
  • Přístup do PC
  • Studijní informační systém (SIS)
  • Univerzitní wifi síť Eduroam

Kdy bude můj účet aktivní?

Pro studenty prvních ročníků budou účty k dispozici po úspěšném ukončení přijímacího řízení.

Co dělat při ztrátě hesla?

Pokud ztratíte heslo ke svému účtu, tak je nutné se dostavit na jakékoliv pracoviště IT oddělení (kontakty IT) se studentským průkazem. Zde vám pomohou heslo změnit.

Vypršela mi platnost hesla

Pokud jste si nestihli změnit počáteční heslo v nastavené lhůtě (5 dnů) nebo vám vypršela platnost vašeho ověřeného hesla (1 rok), je nutné navštívit IT oddělení, kde vám pomohou s nastavením nového hesla. Nezapomeňte si s sebou vzít studentský průkaz.