Mezifakultní dohody

Výběrové řízení na výjezdy v letním semestru  2024/2025

Podání přihlášky je možné od 1. do 30. dubna 2024

Podrobné informace jak podat přihlášku zde

Mezifakultní dohody

Mezifakultní dohody spravuje Oddělení zahraničních skyků FSV UK, které na základě písemných materiálů a pohovoru s uchazeči provádí konečný výběr nominovaných.

Podmínky studia: Studenti přijatí v rámci mezifakultní dohody neplatí školné, veškeré další náklady si musí hradit sami, není-li uvedeno jinak. Mohou si však zažádat o příspěvek z Fondu mobility UK.

Podmínky účasti ve výběru: Aktuální studium minimálně 2. semestru Bc. studia nebo minimálně 1. ročníku Mgr. studia v době podání přihlášky (je třeba předložit výsledky alespoň za jeden semestr studia na VŠ); velmi dobrá úroveň angličtiny (viz poznámky níže), studijní průměr do 2,00 (není podmínkou, ale je doporučen).

Kritéria výběru studentů jsou stejná jako u meziuniverzitních dohod, více informací zde

Zpětná vazba studentů

Přečtěte si/ poslechněte zážitky studentů, kteří již na výjezdě byli a to v rámci stránky Charles Abroad či v sekci Exchange Experience na platformě Moodle a nebo zde.

chab