Lektor / lektorka předmětu „Přehled moderních světových dějin 1“

Děkanka Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa lektora / lektorky předmětu „Přehled moderních světových dějin 1“ pro Institut mezinárodních studií Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy.

Předmět se zaměřuje na dějiny severní polokoule od Velké francouzské revoluce do počátku první světové války.

Požadavky:

• minimálně magisterské vzdělání v oboru historie nebo v oborech příbuzných
  • publikační činnost vztahující se k vyučovanému tématu (dějiny severní polokoule od Velké francouzské revoluce do počátku první světové války)
  • dosavadní zkušenost s výukou na vysoké škole výhodou
  • zkušenost s výukou tematicky obdobných kurzů výhodou

Nabízíme:

• pracovní úvazek ve výši 0,05 na 3 roky
  • předpokládaný nástup 1. 10. 2020
  • pracovní náplň: realizace podpůrných forem pedagogické činnosti, kontrola studia, podíl na publikační činnosti zejména pro vzdělávací účely

Písemná přihláška musí obsahovat:

• akademický životopis
  • přehled publikační činnosti
  • zaslání stávajících sylabů výhodou

Zájemci mohou své přihlášky posílat do 22. 7. 2020 na emailovou adresu: kariera@fsv.cuni.cz nebo do podatelny FSV na adrese Fakulta sociálních věd Univerzita Karlova, personální oddělení, Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, a to s označením „Lektor / lektorka předmětu -Přehled moderních světových dějin 1“.