Fakulta sociálních Věd UK

 • Jsem z FSV UK: Linda Bartošová

  V dalším dílu seriálu o našich absolventech vám představíme novinářku a reportérku Lindu Bartošovou z Institutu komunikačních studií a žurnalistiky!

  Podívejte se na video
 • Sociolog Ondřej Císař o aktuální společenské situaci

  Několik demonstrací nic obvykle nezmění, ale vytrvalost může slavit úspěch,“ míní Ondřej Císař z Katedry sociologie ISS FSV UK a Sociologického ústavu AV ČR v podcastu na iRozhlas.cz...

  K rozhovoru
 • Nový výzkum FSV UK ukazuje neférové praktiky tabákových společností

  Naše analýzy prokázaly, že se komunikace tabákových společností pohybuje na hraně nebo za hranou zákonů a pravidel,“ říká Denisa Hejlová, vedoucí výzkumného projektu a Katedry MKPR FSV UK...

  Čtěte více

Aktuality Přejít na aktuality

ŽIVOT NA FAKULTĚVíce informací

 • Seriál: Jsem z FSV UK

  Studujete na Fakultě sociálních věd? Tak to jste na správném místě! Naši studenti a absolventi jsou šikovní, talentovaní a dokážou velké věci  - a naší fakultě dělají ve světě skvělé jméno! Sledujte náš seriál, v němž některé z nich pravidelně představujeme. 

 • Studium v zahraničí

  Využijte možnost vyjet na studijní pobyt do zahraničí! Fakulta sociálních věd má velmi bohatou mezinárodní mobilitu, která se uskutečňuje především v rámci programu ERASMUS+. 

 • Kolekce oblečení a doplňků

  Chcete, aby všichni věděli, že jste pyšní studenti FSV UK? Nebo mít na svá studia hezkou vzpomínku? Pořiďte si něco z naší originální kolekce oblečení a doplňků!