Zaměstnanec / zaměstnankyně Centra doktorských studií

Hledáme nového kolegu / kolegyni pro Centrum doktorských studií Institutu komunikačních studií a žurnalistiky Fakulty sociálních věd Univerzita Karlova.

Požadavky:

  • student/ka prezenční formy doktorského studia oboru Mediální studia na Institutu komunikačních studií a žurnalistiky FSV UK
  • znalost anglického jazyka na velmi dobré úrovni

Nabízíme:

  • pracovní úvazek ve výši 0,1 (4 h týdně)
  • předpokládaný nástup k 1. 12. 2020
  • pracovní náplň: vědecká práce, publikační činnost s výstupem článku v rozsahu cca 8000 slov pod vedením zkušeného výzkumníka Nica Carpentiera. Článek musí být publikován do jednoho roku v kvalitním mezinárodním vědeckém časopise

Písemná přihláška musí obsahovat:

  • akademický životopis
  • seznam publikovaných vědeckých a odborných prací
  • alespoň jedno akademické doporučení
  • doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • jeden nebo více abstraktů v anglickém jazyce o rozsahu minimálně 200 slov pro navrhované články s tématy, která spadají do kompetencí Nico Carpentiera (ideálně odpovídající zaměření vedoucího výzkumníka, expertní oblasti k nahlédnutí http://nicocarpentier.net)

Zájemci mohou své přihlášky posílat do 30. 11. 2020 na emailovou adresu: kariera@fsv.cuni.cz nebo do podatelny FSV na adrese Fakulta sociálních věd, Univerzita Karlova, personální oddělení, Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, a to s označením „CDS IKSŽ“.