Vedoucí Katedry severoamerických studií na Institutu mezinárodních studií

Děkanka Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na pozici vedoucí/vedoucího Katedry severoamerických studií na Institutu mezinárodních studií Fakulty sociální věd Univerzity Karlovy.

Požadavky:

• vysokoškolské vzdělání s titulem Ph.D. a vyšší
  • kvalitní publikační činnost v oboru
  • zkušenost s řízením vědeckých a pedagogických týmů, vedením domácích
  • i zahraničních projektů a mezinárodní spoluprací
  • vysoce pokročilá znalost akademické angličtiny v mluvené i písemné formě

Nabízíme:

• pracovní úvazek ve výši 1,0 (tj. 40 hod/týden)
  • předpokládaný nástup 1. 4. 2019
  • pracovní náplň: řízení pracovního kolektivu katedry, řízení administrativní agendy katedry, organizace výuky, vlastní vědecko-výzkumná činnost, vedení přednášek
  • a seminářů, působení v komisích, vedení studentů a posuzování studentských prací

Písemná přihláška musí obsahovat:

• akademický životopis
  • přehled publikační činnosti
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • koncepci rozvoje badatelské, organizační a pedagogické činnosti Katedry severoamerických studií IMS v souladu s Koncepcí rozvoje IMS 2019 – 2022
  • a Dlouhodobého záměru FSV UK a UK

Zájemci mohou své přihlášky posílat do 28. 2. 2019 na emailovou adresu: kariera@fsv.cuni.cz nebo do podatelny FSV na adrese Fakulta sociálních věd Univerzita Karlova, personální oddělení, Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, a to s označením „Vedoucí katedry severoamerických studií  IMS“.