Tajemník / Tajemnice pro Institut mediálních studií

Hledáme novou posilu na pozici Tajemníka/ Tajemnice Institutu mezinárodních studií Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy. Baví Vás pestrá pracovní náplň? Zajímáte se o práci v akademickém prostředí, která Vás dokáže posunout vpřed? V tom případě se budeme těšit na Vaši odpověď.

 Co bude Vaším úkolem:

  • zajišťování ekonomické a částečně personální agendy Institutu mezinárodních studií
  • evidence a kontrola rozpočtu a jeho čerpání
  • řízení sekretariátu a podpůrných činnosti pro akademické pracovníky
  • správa provozně-operativní agendy institutu

 Co požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání
  • dobrou uživatelskou znalost MS Office (Word, Excel)
  • dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování a samostatnost
  • ochotu zvyšovat svou odbornou způsobilost, spolehlivost, loajalitu
  • aktivní znalost angličtiny a další jazyk výhodou
  • smysl pro pořádek a týmovou práci
  • zkušenost z akademického prostředí výhodou (nikoliv však podmínkou)

Co nabízíme:

  • rozmanitou a zajímavou práci na plný úvazek (40 hodin týdně)
  • nástup: 1. 12. 2018 (případě dle domluvy)
  • dobré pracovní podmínky a profesionální přístup
  • možnost odborného a osobního rozvoje
  • zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu a další)

Jestliže Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Rádi se s Vámi brzy potkáme.

Vaše přihlášky do výběrového řízení spolu s profesním životopisem zasílejte do 18. 11. 2018 na emailovou adresu: kariera@fsv.cuni.cz nebo na adresu Fakulta sociálních věd Univerzita Karlova, Personální oddělení, Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, a to v obou případech s označením „Tajemník / tajemnice pro IMS“.