Tajemník / Tajemnice

Děkanka Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na pracovní místo Tajemník / Tajemnice Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy.

Pracovní náplň:

  • Tajemník / Tajemnice řídí děkanát fakulty, její hospodaření a vnitřní správu, nakládá s majetkem svěřeným fakultě, zodpovídá za čerpání rozpočtu děkanátu
  • vede kolektiv zhruba 70 zaměstnanců děkanátu
  • sestavuje a kontroluje rozpočet fakulty ve výši řádově stovek milionů Kč, připravuje podklady pro rozdělování finančních prostředků a sleduje jejich čerpání, koordinuje investice do rozvoje fakulty
  • zastupuje Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze ve věcech obchodních, správních a občanskoprávních

Požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání, ideálně ekonomického či jiného odpovídajícího zaměření
  • nejméně 5 let praxe v řízení kolektivu o minimálně 15 zaměstnancích
  • zkušenost s finančním řízením a plánováním (znalost systému řízení a financování veřejných vysokých škol, systému financování a řízení projektů a s tím související legislativy výhodou)
  • schopnost vést jednání a písemnou komunikaci v českém a anglickém jazyce
  • velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
  • samostatnost, tvůrčí a systémový přístup k řešení úkolů
  • občanskou a morální bezúhonnost
  • u vybraného účastníka výběrového řízení doložení čistého trestního rejstříku a platného lustračního osvědčení (v případě kandidátů narozených před 1. 12. 1971 podle zákona č. 451/1991 Sb.)

Nabízíme:

  • nestereotypní a zodpovědnou práci na vedoucí pozici
  • příležitost k seberealizaci a osobnímu růstu
  • příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • zázemí významné a úspěšné instituce
  • motivující mzdové podmínky

Předpokládaný nástup: 1. 12. 2018 nebo dle domluvy

Písemnou přihlášku doloženou:

  • profesním životopisem
  • motivačním dopisem
  • kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

zasílejte do 10. listopadu 2018  na emailovou adresu: kariera@fsv.cuni.cz nebo do podatelny FSV na adrese Fakulta sociálních věd, Univerzita Karlova, personální oddělení, Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, a to s označením „Tajemník/Tajemnice“.