PHP programátor

Na IT oddělení Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy přijmeme kolegu/kolegyni na pozici PHP programátor.

Zajímáte se o oblast IT a baví Vás práce s novými technologiemi? Máte rád/a kolem sebe přátelské lidi? Tak neváhejte a napište nám. Rádi se s vámi potkáme u osobního pohovoru.

Náplň práce:

  • vývoj webových aplikací pro interní a výzkumné účely fakulty
  • návrh architektury interních procesů pro správu elektronických identit
  • správa webových serverů (komunikace s linux administrátorem)
  • konzultace se správci hostovaných aplikací od externích subjektů
  • údržba a rozvoj stávající infrastruktury
  • spolupráce na rozvoji a správě webhostingového řešení

Požadujeme:

  • pokročilá znalost OOP PHP (od verze 5.6 výše)
  • pokročilá znalost Nette Frameworku (od verze 2.1)
  • znalost databází Oracle
  • znalost GITu
  • znalost Bootstrap Frameworku
  • znalost problematiky HTTPS a webové bezpečnosti
  • znalost problematiky webových služeb (SOAP a REST)

Výhodou jsou:

  • orientace v problematice identity managementu (synchronizace uživatelských dat napříč organizacemi)
  • zkušenost s návrhem REST API
  • znalost javascriptového frameworku nittro.js
  • zkušenost s implementací platebních bran GP Webpay
  • zkušenost s API Google Apps
  • znalost LDAP protokolu
  • znalost linuxu (konkrétně distribuce Debian)

Nabízíme:

  • dobré pracovní podmínky a profesionální přístup (žádný open space)
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • možnost odborného a osobního rozvoje
  • zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, sick days, stravenky vyšší hodnoty, příspěvek na penzijní a/nebo životní připojištění, příspěvek na dopravu, školku a další)

Nástup: dle dohody

Vaše přihlášky do výběrového řízení spolu s profesním životopisem zasílejte na emailovou adresu: kariera@fsv.cuni.cz nebo na adresu Fakulta sociálních věd, Univerzita Karlova, Angelika Hájková, Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, a to v obou případech s označením „PHP programátor“.