Koordinátor/ka OZS – Mobility a letní školy

Do našeho fakultního týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici koordinátora/koordinátorky pro zajišťování agendy Oddělení zahraničních styků, které se stará o tzv. mobility (příjezdy a výjezdy studentů a akademických pracovníků).

Jaká práce na Vás čeká?

• organizace vysílání studentů v rámci mezifakultní a meziuniverzitní spolupráce; práce s partnerskými univerzitami; administrace smluvních vztahů
  • správa nástroje Karlovy univerzity na podporu internacionalizace Fondu mobility UK; administrace přihlášek, zajištění výplaty stipendií, kontrola odevzdání materiálů, kontrola čerpání fondu
  • přijímání zahraničních stážistů v rámci mezifakultních dohod
  • organizační zajištění letní školy AIPES - zastupování letní školy při jednáních s českými úřady (velvyslanectví apod.), příprava objednávek, kontrola došlých faktur, vedení komplexní evidence finančních výdajů, vystavování zvacích dopisů, potvrzení o délce pobytu, potvrzení o splněných studijních povinnostech (transkripty)
  • zajištění agendy krátkodobých programů organizovaných v rámci přímé meziuniverzitní spolupráce (program Universität Konstanz apod.)
  • příjem zahraničních návštěv a delegací
  • pravidelná aktualizace webových stránek
  • zajištění provozu oddělení pro návštěvníky, odpovídání na dotazy, poskytování informací a rad studentům

Proč se k nám hodíte právě Vy?

• máte za sebou SŠ nebo VŠ vzdělání
  • anglický jazyk ovládáte na velmi dobré úrovni (úroveň C1, písemně i ústně, možnost doložení certifikátu o složení zkoušky vítána, není však podmínkou)
  • umíte přistupovat k řešení problémů samostatně
  • jste spolehliví a zodpovědní
  • zvládáte uživatelskou znalost práce s PC (Microsoft, Google)
  • pokud máte praxi ve VŠ administrativě, je to výhodou, není však podmínkou

A co nabízíme?

• nástup v listopadu/ prosinci 2019
  • rozmanitou a zajímavou práci na plný úvazek v příjemném kolektivu
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost dalšího vzdělávání
  • jazykový kurz v rámci oddělení
  • zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, 3 dny sick days, stravenky vyšší hodnoty, příspěvek na penzijní a/nebo životní připojištění, příspěvek na dopravu, školku a další)

Jestliže Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Rádi se s Vámi brzy potkáme.

Vaše přihlášky do výběrového řízení spolu s profesním životopisem zasílejte na emailovou adresu: kariera@fsv.cuni.cz nebo na adresu Fakulta sociálních věd, Univerzita Karlova, Personální oddělení, Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, a to v obou případech s označením „Koordinátor/ka OZS–Mobility a letní školy“.