Akademický pracovník/ce pro CDS - věda

„Děkanka Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na pracovní místo akademické pracovnice/akademického pracovníka pro Centrum doktorských studií Institutu komunikačních studií a žurnalistiky Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy.

Požadavky:

  • student/ka prezenční formy doktorského studia na Institutu komunikačních studií a žurnalistiky FSV UK v akademickém roce 2018/2019
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem na velmi dobré úrovni

Nabízíme:

  • pracovní úvazek ve výši 0,1 (4 hodin týdně)
  • předpokládaný nástup 1. 12. 2018
  • pracovní náplň: vědecká práce, publikační činnost s výstupem článku s rozsahu cca 8000 slov pod vedením zkušeného výzkumníka. Článek musí být publikován do jednoho roku v kvalitním mezinárodním vědeckém časopisu.

Písemnou přihlášku doloženou:

  • profesním životopisem
  • ověřenými kopiemi dokladů o dosaženém vzdělání
  • seznamem publikovaných vědeckých a odborných prací
  • alespoň jedním akademickým doporučením
  • návrhem minimálně jednoho abstraktu plánovaného článku v anglickém jazyce
  • o rozsahu minimálně 200 slov (ideálně odpovídající zaměření vedoucího výzkumníka, expertní oblasti k nahlédnutí http://nicocarpentier.net)

mohou zájemci posílat do 6. října 2018  na emailovou adresu: kariera@fsv.cuni.cz nebo písemně či osobně na adresu Fakulta sociálních věd, Univerzita Karlova, Tereza Vítková, Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, a to v obou případech s označením „Akademický pracovník pro IKSŽ, úvazek 0,1“.