Orientační týden pro studenty prvních ročníků

Orientační týden UK

Orientační týden pro studenty prvních ročníků

Informační, poradenské a sociální centrum UK připravuje pro studenty 1. ročníků soubor užitečných přednášek, které jim pomohou se lépe se zorientovat v novém studijním prostředí.

Během tzv. Orientačního týdne, který bude probíhat 17. až 21. září 2018 v posluchárnách UK v Celetné ulici 20, získáte mnoho praktických informací ke studiu na UK. V rámci plánovaných přednášek například zjistíte, jak účinně využívat univerzitní knihovny a informační zdroje. Mluvit se bude o financích a možnostech studia v zahraničí. Přednášející vás provedou všemi nástrahami univerzitního informačního systému SIS. Stranou zájmu nezůstane ani studentská zájmová činnost a studentské spolky.

Registrace na jednotlivé přednášky bude spuštěna během prvního zářijového týdne.

Pro aktuální informace sledujte také událost na Facebooku.

Plakát k Orientačnímu týdnu 2018