Humboldt Bridge Builder 2018 na Univerzitě Karlově

Dr. Kateřina Králová z Katedry ruských a východoevropských studií IMS zve na Humboldt Bridge Builder 2018. Koná se 29. a 30. listopadu 2018 na Univerzitě Karlově (Karolinum, Ovocný trh 3).

Akce je organizována Humboldtovou univerzitou v Berlíně ve spolupráci s Univerzitou Karlovou a pod záštitou Nadace Alexandra von Humboldta.

‘Borders’ and ‘migration’ are the focus of this year’s Humboldt Bridge Builder. The topic, relevant for Central Europe in particular, will be discussed under the headline “Crossing borders – Transnational border studies in Central Europe”. The event is supervised scientifically by Prof. Christian Voß (Head of Southern Slavonic Studies at the Department of Slavonic Studies, HU) and PhDr. Kateřina Králová, Ph.D. (Head of the Department of Russian and East European Studies, CU).

Registrace předem nutná. Pracovním jazykem je angličtina.

Událost na Facebooku