Absolvent MKPR vydává knihu

Marek Hrkal - kniha Odprezentuj

Absolvent MKPR vydává knihu

V nakladatelství Albatros pod značkou Bizbooks právě vychází kniha Marka Hrkala Odprezentuj (Průvodce přípravou prezentace).

Publikace postavená na zkušenostech z českého prostředí pomůže čtenářům projít přípravou prezentace od první myšlenky po finální odprezentování.

Prezentace připravuji pro různé spíkry dennodenně už osm let, ale pořád to nestačí. Neustále kolem sebe vidím takové množství příšerných prezentací, až mě to vyprovokovalo k sepsání knihy,“ poodhaluje autor knihy a pokračuje: „Přitom dobře prezentovat se může naučit každý. Už jen když pochopíte zákonitosti lidského vnímání, vaše prezentace se radikálně zlepší.“

Ing. Marek Hrkal vytvořil za svou profesionální dráhu od roku 2010 už stovky prezentací. Právě tehdy založil web odprezentuj.cz a na vizitku si napsal tvůrce prezentací. Jeho slajdy od té doby pomáhají prezentujícím nejen v Česku, ale také na Slovensku, v Rakousku nebo ve Švýcarsku. Marek vystudoval Marketingovou komunikaci a public relations na Fakultě sociálních věd UK a podnikovou ekonomiku a management na VŠE v Praze. Jeho koníčkem je moderování, díky kterému má dlouholeté zkušenosti s veřejným vystupováním.

Tisková zpráva na webu FeedIT.cz

Vychází kniha absolventa IKSŽ Marka Hrkala: Odprezentuj