• Červnový zaměstnanecký večírek FSV UK

Fakulta sociálních věd UK srdečně zve všechny zaměstnance s blízkými a rodinami na červnový fakultní večírek, který se uskuteční ve čtvrtek 6. 6. 2024 od 16:00 do 22:00 v areálu sportovního klubu Start na Střeleckém ostrově. Na akci se registrujte.

• Třídění bioodpadu na FSV UK

Studenti a zaměstnanci FSV UK mají nově možnost třídit bioodpad. Do Areálu Jinonice mezi budovy B a C byl na podnět fakultní pracovní skupiny pro udržitelnost umístěn nový otočný dvoukomorový kompostér. Kompostér umožňuje zpracování bioodpadu na výživný kompost, který lze využít jako zdroj živin pro rostliny na fakultě a v jejím blízkém okolí.

• Přednáška Germany in the Super-Election Year 2024

Zveme vás na přednášku a diskuzi s Andreasem Künne, velvyslancem Spolkové republiky Německo v Praze. Přednáška Germany in the Super-Election Year 2024 se uskuteční 15. května od 12:30 v Areálu Jinonice, místnost C123.

• Český den proti rakovině na FSV UK

Knihovna FSV UK se zúčastní letošního Českého dne proti rakovině. Sbírka bude probíhat v knihovně v Areálu Jinonice ve dnech 15. až 17. května 2024. Zakoupením žlutého kvítku měsíčku lékařského můžete přispět na boj proti rakovině.

• Služba grantové podpory 4EU+

Evropské centrum UK – Odbor pro vědu a výzkum představuje službu grantové podpory 4EU+ Grant Support Service (GSS). Cílem služby je pomáhat akademickým pracovníkům při výběru relevantních výzev v rámci Aliance 4EU+ a zejména při hledání dalších příležitostí pro financování projektů.

• Omezení provozu knihoven FSV UK

V pátek 17. 5. 2024 dojde k dlouhodobému přerušení provozu knihovny na Hollaru. Výpůjčky bude možné po tomto datu vracet v knihovně v Jinonicích nebo Opletalově. Fond knihovny na Hollaru bude od 22. 5. přístupný v knihovně v Jinonicích.